جستجو

«حسن رنگرز» در جمع مسوولان باشگاه ورزشی «ایرانشید» چالوس:
 
مدیون ورزش منطقه هستم
 
 
 

روح‌الله سلطانی لشکناری /

 

حسن رنگرز مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران در بازدید از ورزشگاه پیر و فرسوده شهدا «چهار هزار نفره» چالوس در جمع مسوولان باشگاه ورزشی «ایرانشید» اظهار کرد که برای پیشرفت ورزش چالوس همه باید یه تیم والیبال ایرانشید کمک کنیم و اداره ورزش و جوانان استان با تمام قدرت در کنار این باشگاه خواهد بود و طبق ماده 27 «حمایت از بخش خصوصی» این سالن را در اختیار باشگاه  ایرانشید قرار خواهیم داد.
مدیر کل ورزش و جوانان مازندران در بخشی دیگر از صحبت‌هایش  عنوان کرد: از نماینده مردم منطقه، فرماندار، شهردار و شورای اسلامی شهر چالوس می‌خواهم از این مجموعه ورزشی حمایت کنند، چون ورزش در  روح اجتماع و سلامت روانی مردم بسیار تاثیرگذار است.
حاج روح الله ردایی در این بازدید به نمایندگی از مجموعه ایرانشید ضمن خیر مقدم به مدیر کل ورزش و جوانان مازندران از وی خواست که سالن ورزشی شهدای چالوس را در اختیار باشگاه ایرانشید قرار داده تا آنها بتوانند این سالن پیر را بازسازی کرده و ورزشکاران شهرستان از آن به بهترین نحو استفاده کنند.
مجید رضوی؛ رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان چالوس، هم از رنگرز خواست که از ورزش منطقه بیشتر حمایت نمایند و خواستار حمایت همه جانبه اداره کل ورزش مازندران، از تیم والیبال ایرانشید و فوتسال ستارگان چالوس شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی