جستجو

مدیرکل فرودگاه گیلان: 
 
جمع آوری آب های سطحی فرودگاه گیلان مقدمات اخذ گواهینامه فرودگاهی است
 
 
 

مدیر کل فرودگاه گیلان اعلام کرد که جمع آوری آب‌های سطحی و اجرای شبکه فاضلاب از مقدمات اخذ گواهینامه فرودگاهی است که این پروژه تا کنون ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
سید محسن میرحسینی افزود: فرودگاه گیلان در پذیرش پروازهای داخلی هیچ مشکلی ندارد و دریافت این گواهینامه سند محکم تری برای جذب و انجام پروازهای خارجی است.
وی اظهار داشت:اجرای شبکه زهکشی برای جلوگیری از تخریب سطوح پروازی، رفع پوشش گیاهی مزاحم ونیز تکمیل استریپ سازی که بخشی از پروژه مذکور است از مقدمات اخذ گواهینامه فرودگاهی در فرودگاه سردار جنگل رشت می باشد.
وی یادآور شد: به رغم شرایط جوی نامناسب و محدودیت های ناشی از بیماری کرونا پیشرفت پروژه جمع آوری آبهای سطحی و اجرای شبکه فاضلاب فرودگاه سردار جنگل رشت مطابق برنامه زمان بندی اصلاحی در حال انجام است.
میرحسینی یادآور شد: با اعلام محدودیت های کرونا پروازهای فرودگاه سردار جنگل رشت با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی با ۶۰ درصد ظرفیت انجام می شود.
وی اظهار داشت : در زمان حاضر ۸۲ پرواز در هفته از فرودگاه گیلان به مقاصد تهران، عسلویه، اصفهان، بندرعباس، تبریز، کیش، مشهد، اهواز، بوشهر و شیراز انجام می شود.
وی ادامه داد: پس از اعلام محدودیت های کرونا کادر بهداشتی هلال احمر و مرکز فوریت های پزشکی با استقرار در فرودگاه بر شدت کنترل و نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی افزوده اند.
مدیرکل فرودگاه گیلان تاکید کرد: فرودگاه گیلان به لحاظ زیرساختی آمادگی افزایش تعداد پرواز به دیگر مقاصد داخلی را دارد اما این موضوع نیازمند هم افزایی از سوی دستگاه های اجرایی استان و دفاتر خدمات مسافرتی است.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی