جستجو

 
 
امضا تفاهم‌نامه همکاری  بین روسای هیات‌های کشتی  استان‌های تهران و گیلان
 
 
 

تفاهم‌نامه همکاری بین روسای هیات‌های کشتی استان‌های تهران و گیلان به امضا رسید.
این تفاهم‌نامه در جلسه‌ای با حضور عبدالله عزیزی رییس هیات کشتی استان تهران، علی بازیار رییس کمیته کشتی‌های سنتی فدراسیون کشتی در استان گیلان، امیر رضی زاده رییس هیات کشتی استان گیلان و همراهان امضا شد.
تفاهم همکاری شامل تبادل مربی و کشتی‌گیر، برگزاری داوری در زمینه‌های آموزشی و اردوهای تمرینی مشترک بین دو استان تهران و گیلان خواهد بود.

هراز ؛ صدرنشین جدید
لیگ برتر والیبال ایران
تیم هراز برای نخستین بار در این فصل به صدر جدول لیگ برتر والیبال ایران رسید.
هفته بیستم لیگ برتر والیبال ایران به صورت متمرکز و به میزبانی تهران برگزار شد. در آخرین بازی‌های هفته تیم‌های هراز آمل و شهرداری ورامین حریفان خود را شکست دادند.
در خانه والیبال تهران، تیم هراز با نتیجه سه بر یک شهرداری قزوین را شکست داد. هراز در ست‌های اول، سوم و چهارم با امتیازات ۲۵ بر ۱۷، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۱۹ پیروز شد و فقط ست دوم را با امتیاز ۲۵ بر ۱۸ به حریف واگذار کرد. این نهمین پیروزی پیاپی شاگردان بهروز عطایی بود.
با این نتیجه هراز با ۱۵ برد و ۴۲ امتیاز و البته ۲ بازی بیشتر نسبت به سپاهان، در صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر قرار گرفت. شهرداری قزوین هم با ۵ برد و ۱۴ امتیاز
یازدهم است.
در بازی همزمان، شهرداری ورامین با نتیجه سه بر یک تیم قعرنشین آذرباتری ارومیه را شکست داد. شهرداری ورامین در ست‌های اول، سوم و چهارم با امتیازات ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۱۲ و ۲۵ بر ۱۳ به برتری رسید. آذرباتری هم ست دوم را با امتیاز ۲۵ بر ۲۰ به سود خود به پایان برد.
شهرداری ورامین که پس از چهار باخت سرانجام در این هفته طعم پیروزی را چشید با ۸ برد و ۲۵ امتیاز همچنان در رده هفتم جدول رده‌بندی قرار دارد. آذرباتری هم با فقط یک برد و ۴ امتیاز در قعر جدول جا خوش کرده است.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی