جستجو

یادداشت مدیرمسوول؛
 
این رسالت همیشگی
 
 
 

مهدی روحی /

 

بارها و بارها در برابر اهالی «خبرشمال» نشسته‌ام و از عضو یک خانواده بودن، بار مسوولیت رسانه بر دوش داشتن و از شیرینی تاثیرگذاری بر احوال این مرز و بوم و هموطنان گفته‌ام.
 بارها و بارها برابر آن‌ها نشسته‌ام تا واقعیت و معنای پنهان پشت صفحات کاغذی این روزنامه را در چشمان مدیرمسوول و پدر این خانه ببینند و در صدایش بشنوند. این‌بار اما، به بهانه دوهزارمین‌بار که لابه‌لای این کاغذها در برابرتان حضور یافته‌ایم، برای شما می‌نویسم که ما چه هستیم و چه می‌کنیم؛
 خانواده «خبرشمال» که بابت بزرگ‌تر و قدرتمندتر شدن هر روزه و در هر شماره‌‌اش شکرگزار خداوندم، از شماره اول خواسته و هنوز هم بر این هدف و باور است که با واژه‌های صادقانه، با تحلیل شجاعانه و با خبر، شمال را بسازد. این ساختن، این شجاعت و این واژه‌ها جز به همراهی نظر و اذهان شما مخاطبان عزیز، معنا ندارد و به همین دلیل است که دوهزارمین شماره چاپ روزنامه را نه فقط به اهالی تحریریه و دفتر این روزنامه، که به تمام مخاطبان همیشگی «خبرشمال» تبریک می‌گوییم.
به این بهانه با شما تجدید سوگند می‌کنیم که جز واقعیت، جز به صراحت و جز به صلاح این خاک و هموطنان‌مان واژه‌ای ننویسیم و به رسالت رسانه بودن تا همیشه پایبند بمانیم. در این مسیر، هر روز و هر ساعت منتظر نظرات و انتقاداتتان هستیم و خواستار این حوصله از سوی شما همشهریان که مسایل و دغدغه‌های اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و ورزشی خود را با ما به اشتراک بگذارید.
به امید آن‌که چندهزار شماره روزنامه دیگر در خدمت شما باشیم؛
در سایه حق تعالی.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی