جستجو

دنیامالی:
 
آمریکا خسارت بدهد، برگردد!
 
 
 

رییس مجمع نمایندگان استان گیلان معتقد است که خروج آمریکا از برجام باعث شد ایران خسارات زیادی متحمل شود لذا بازگشت آنها به برجام باید با جبران این خسارات همراه باشد.
احمد دنیامالی، با اشاره به اهمیت قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها گفت: باید خیلی زودتر از این‌ها چنین قانونی به تصویب می‌رسید چرا که بعد از تصویب برجام تنها کشوری که به تعهدات خود پایبند ماند ایران بود، درحالی‌که طرف‌های 1+5 به تعهدات خود پایبند نبودند و آمریکایی‌ها نیز آنقدر زمان را هدر دادند تا در نهایت از آن خارج شدند. نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه طبق تأکیدات رهبر معظم انقلاب، لغو تحریم‌ها باید با راستی‌آزمایی همراه باشد، عنوان کرد: مشکل آمریکایی‌ها این است که خودشان تصمیم‌گیر نبوده و به شدت تحت‌تأثیر لابی صهیونیسم هستند. وی در ادامه با بیان اینکه مصوبه مجلس دست دولت را برای چانه‌زنی در عرصه بین‌الملل باز گذاشته است، اظهار کرد: از سوی دیگر بر اساس قانون، شورای عالی امنیت ملی نیز قانون مجلس را بر اساس تمام موازین قانونی و سیاست‌های کلان تشخیص داده است.
دنیامالی همچنین با اشاره به رفتارهای غیرحرفه‌ای طرف مذاکره‌کننده، گفت: از 5 اسفند به بعد این حق را داریم که اجرای پروتکل را متوقف کنیم؛ ضمن اینکه این موضوع به معنای نقض تعهدات برجامی نخواهد بود چرا که پیش از امضای برجام، این پروتکل را به صورت داوطلبانه پذیرفته بودیم.
وی به خسارات زیادی که به خاطر عدم اجرای تعهدات برجامی از سوی طرف مذاکره‌کننده به کشور وارد شده است اشاره کرد و یادآور شد: آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها نمی‌توانند هر زمان که خواستند وارد برجام شده یا از آن خارج شوند لذا باید خسارات وارده در این مدت را نیز پرداخته و جبران کنند.

به مناسبت شهادت شهید مصطفی نوروزی
 و گرامیداشت شهدای دودانگه، برگزار می‌شود؛
رژه خودرویی
حوزه مقاومت امام سجاد(ع) دودانگه و ستاد گرامیداشت شهدای روستای ولیکچال، سه‌شنبه ۵ اسفند ۹۹ ساعت ۱۲:۳۰ به مناسبت شهادت شهید مصطفی نوروزی و گرامیداشت شهدای دودانگه، یک رژه خودرویی را برگزار خواهد کرد.
از عموم مردم شهیدپرور دودانگه در این مراسم باشکوه دعوت به‌عمل می‌آید.
گفتنی‌ست، مسیر حرکت از حوزه مقاومت بسیج امام سجاد(ع) دودانگه به سمت روستای ولیکچال می‌باشد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی