جستجو

 
 
رکورد تاریخی با 20 پیروزی
 
 
 

تیم والیبال پاس گرگان با پیروزی در دیدار نیمه نهایی در لیگ دسته یک والیبال کشور موفق شد به مرحله نهایی این رقابت‌ها و به لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور صعود کند.
تیم والیبال پاس گرگان امسال با سرمربی‌گری «عیسی سنگدوینی» رییس هیات والیبال گلستان و از فعالان پرسابقه عرصه ورزش در استان گلستان و با بهره‌گیری از جوانان آینده‌دار در استان گلستان و با کمترین هزینه ممکن پای به عرصه رقابت‌های لیگ دسته یک والیبال باشگاه‌های کشور گذاشت.
گرچه در ابتدای راه کسی تصور این را نداشت که عملکرد خوبی از این تیم در لیگ دسته یک به ثبت برسد اما جوانان این تیم با هدایت سرمربی پرانگیزه‌اش و تلاش‌های بی‌وقفه، با کم‌ترین توجه مورد انتظار از سوی مسوولان و بدون حواشی و جنجال و سر و صدا، یک به یک دیدارهای خود را با پیروزی پشت سر گذاشت و با ثبت 20 پیروزی و بدون حتی یک شکست، با پیروزی برابر تیم «ایرانشید» چالوس به مرحله نهایی این رقابت‌ها و به لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور صعود کرد.
سال‌ها است والیبال گرگان با وجود دارا بودن استعدادهای فراوان، نتوانسته بود به جایگاه‌ مورد انتظار اهالی والیبال در عرصه ملی دست یابد و این رکورد تاریخی و بی‌سابقه در رقابت‌های لیگ والیبال کشور، باعث شد نگاه‌ها به والیبال در گرگان و حتی استان گلستان تغییر کند.
گرچه والیبال در استان گلستان به واسطه فعالیت تیم والیبال گنبدکاووس با این شهر شناخته می‌شود و این روزها نیز شاهد نتایج خوب از تیم والیبال گنبدکاووس هستیم، اما این نتیجه تاریخی تیم والیبال پاس گرگان ثابت کرد نه تنها در گنبدکاووس، بلکه در گرگان نیز جامعه والیبال حرف‌های زیادی برای بیان کردن دارند.
با ثبت این رکورد و نتیجه تیم والیبال پاس، گرگان از این به بعد نه تنها با بسکتبال، بلکه به طور قطع با والیبال نیز در بین اهالی ورزش بر سر زبان‌ها خواهد بود و این جوانان ثابت کردند بدون هزینه‌های چند میلیاردی نیز می‌توان قدم‌های بزرگ برداشت و بیشتر از پول و هزینه مالی، غیرت، انگیزه، حرفه‌ای بودن و اتحاد و فعل خواستن پیروزی، ستون‌های موفقیت در ورزش است.
بدون شک دربی گرگان و گنبدکاووس در لیگ برتر والیبال سال آینده دیدنی‌ خواهد بود و بسیاری از هواداران ورزش بخصوص والیبال در انتظار حمایت‌های بیش از پیش مسوولان از تیم والیبال پاس گرگان برای حضور مقتدرانه در لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور هستند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی