جستجو

 

 هفته نامه خبر شمال

فــــراتـــــر از خبــــــــــر
مهدی روحی/ مدیرعامل

از این پس هر روز با شما خواهیم بود. بعد از تغییرنام نشریه به خبر شمال امروز مفتخر به آنیم که هر روز با شما  بوده تا در گستره سرسبز ترین استان کشور بتوانیم سخنگوی شما باشیم. شمایی که در این سالهای طولانی همواره در کنار مابودید. راستش از اینکه هر هفته یک بار در خانه‌های شما می‌آمدیم دلمان برایتان تنگ می‌شد.
حالا آمده ایم تا در پناه حمایت‌های شما ٰ با شما قدم‌هایی برای ساختن استانمان باشیم. استانی که دارای انسانهای شریف ٰ پتانسیل‌های بالا و موهبت‌هایی فراوان است. مردمی از جنس باران دارد و زمین‌هایی که به مردمش زندگی می‌بخشند.
همت بلند مردمش زبانزد خاص و عام است ومیهمان نوازیشان بی منت. آمدیم تا با شما باشیم. شمایی که سفره دلتان را طی 10 سال گذشته به روی ما گشوده و ما را در کالبد جانتان جای دادید. حالا نهال سست سرخ رود به درختی تنومند تبدیل شده و نام فرا استانی به خود گرفت است. ماموریت داریم تا زبان گویای شما باشیم. پلی باشیم میان شما و مسولانی که گاهی فرصت دیدار حضوری
برای شما ندارند.
در سالی که باید آستین همت را بالا زده و سوار بر اسب مراد بر ناملایمات تاختٰ ما هم می‌خواهیم همسفر شما باشیم. آمده ایم تا در شادی‌ها و غمهاتان در کنارتان باشیم.
دوستان شما در نشریه امروز با تجربه ای که از 10 سال کار و تلاش بدست اورده اند با این امید قدم به دهمین سال می‌گذارند که آرزوی قلبی شان غروب غمها و طلوع شادی‌ها در آسمان زندگی شماست.